Öko Sticker
39.00 TL.

Öko Sticker Üstelik kargo bedava

5

Saatlerce bilgisayar başında çalışan, telefonla konuşan ve elektronik aletlerin yakınında olan herkes radyasyonun etkilerin maruz kalmakta.
Radyasyonun etkilerini yok edin.

Satın Almak Istiyorum
Seller Name Your Brand Name

ELEKTRONİK RADYASYON YAYILIYOR

Radyasyonun kutuplaşmasını algılayarak polarizasyon ile radyasyonun Kozmik Elektromanyetik Arka Planını yok eder. İçeriğinde bulunan sıvı ilk halli hammaddeler radyasyon bulunan ortamda katı hale geçer. Elektromanyetik dalgaları algıladığı takdirde havada küçük parçacıklar halinde dağılarak radyasyonun etkisi ile ortama yayılan elektromanyetik dalgaları absorbe eder. Malzemelerin karışımı NANO teknoloji ile üretildiğinden havada dağılan zararlı olarak algıladığı parçacık atomun yapısını bozar.


ÖKO Stickerin Kullanıldığı Yerler

Cep telefonları, mikrodalga fırınlar, saç kurutma makineleri, televizyonlar (tüplü,flat,LCD), bilgisayarlar (LCD,desktop,notebook), radyolar, ipodlar, mp3-mp4playerlar, fotokopi makineleri, su ısıtıcıları, buzdolabı, bebek telsizleri, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, tasarruflu ampüller, halojenler, florasanlar, led ışık, internet bağlantı cihazları (kablolu, kablosuz modemler), şarjlı traş makineleri, elektrikli saatler, elektrikli alarmlar, elektrikli battaniyeler, şarj cihazları, fişler gibi günlük hayatımızda kullandığımız birçok elektronik cihaz radyasyon yaymaktadır.

Öko Radyason önleyici sticker kullanımı oldukça kolay bir üründür. Yapmanız gereken tek şey: radyason önleyici sticker'in arka yüzeyini basitçe sıyırıp kullanmak istediğiniz yüzeye yapıştırmaktır.

Ürünün Kullanım Alanı:

İYİ VE SAĞLIKLI GÜNLERDE KULLANIN !

Detaylı bilgi almak istermisiniz? Emailinizi bize gönderin, sizinle iletişime geçelim.

Yukarı